Motax-Pápai KC - Falco KC Szombathely U23 72-48 (13-13, 18-9, 19-11, 22-15)

PKC: Cook 16/6; Kálmán 11; Keller, Schveighoffer 10-10; Horváth G. 6; Fülöp, Kocsis, Présing 4-4; Hadnagy 3; Horváth A., Vajda 2-2; Csányi.

Nehezen indult a találkozó a pápaiak számára. Az első negyedben sok volt a pontatlanság, így a Falco fiataljai tartani tudták a lépést.A második negyedtől feljavult a hazai csapat védekezése. Mindössze 9 pontot engedélyezett a vendégeknek, de támadásban továbbra is akadtak hibák, így a szombathelyiek a szünetben még látótávolságon belül voltak.A harmadik és a negyedik negyedben a különbség tovább nőtt, így már csak a különbség volt kérdéses.A Pápa helyenként jó játékkal végül 24 ponttal nyerte a mérkőzést.